Lektoři Studia Dance EB

 

Jací trenéři budou učit Váš vybraný kurz?

Ve studiu máme trenéry s velmi dlouhou a profesionální praxí výuky tance dětí ! 

Všichni jsou aktivními tanečníky a vzdělávají se po celý rok ! Naše hodiny jsou díky nim na té nejvyšší úrovni.MgA. TEREZA BROUKALOVÁ-

TRENÉRKA pom pom tanec s třásní soutěžní i nesoutěžní složky všechna věková kategorie,přípravka nejmenších 

Je mi 27 let, vystudovala jsem vysokou školu Art Campus Prague. Tančím v našem studiu již 22 let, před 13 lety jsem se stala asistentkou při výuce a dnes trénuji 5 týmů. Mezi tím jsem vystřídala několik tanečních skupin různých tanečních stylů.  Tanec je pro mě největší prioritou a to i v mém volném čase. Jsem energický,pozitivní člověk,který rád motivuje k tanci všechny kolem sebe a stále se usmívá :).
    Práci s dětmi jsem naprosto propadla a dávám jí při hodinách své maximum. Věnuji se stylům taneční cheerleaders/roztleskávačky,muzikálová show,,contemporary dance, dance show,waacking,disco dance.
Ze svého středoškolského studia v USA jsem k nám přivezla jedinečný taneční styl- Hiliners,který jsem studovala společně s cheerleadingem.
3 roky jsem tanečně doprovázela zpěváka Josefa Vágnera(Český slavík Mattoni) při všech jeho vystoupení po celé republice.
Vytvářím choreografie k videoklipům a vystoupením českým zpěvákům jako například Heidi Janků. V Dánsku jsem tanečně reprezentovala naše město a ČR. Či vedla cheerleaders pro nejznámější sportovní týmy ČR. Jsem učitelkou tance v boardingové škole Open Gate.
Aktivně se vzdělávám na nejrůznějších seminářích. Založila jsem a jsem majitelkou hostessingové agentury TEZZ DANCE HOSTESS. 

 

 TELEFON PRO OMLUVENÍ Z HODINY: 725 851 935                                                                                                                      

 

Ing. TEREZA ZVAROVÁ  - 

TRENÉRKA street dance ve všech věkových kategoriích

Je mi 29 let. Vystudovala jsem Vysokou školu finanční a správní obor marketingová komunikace, kde jsem získala titul Ing. Ve 4 letech jsem začínala ve studiu Edity Broukalové, kde jsem působila 6 let. Poté jsem 10 let závodně tančila v tanečním studiu BDS academy. V současné době tančím hip hop, house dance, waacking. Zajímám se o další styly a v poslední době jsem velkou fanynkou salsy. V TS Edity Broukalové učím již 9-tým rokem především hip hop (street dance). Dále jsem lektorkou v pražské taneční škole B-Original. V posledních třech letech jezdíme se všemi dětmi na pohárové soutěže a jsem neskutečně pyšná na všechny, kteří se u mě učí, jelikož dělají obrovské pokroky. Máme za sebou hned několik úspěchů a doufám, že i tento rok si přivezeme nějaký ten pohár. Práce s dětmi mě naplňuje radostí, ale především mě baví sledovat jejich každoroční zlepšení. Děti jsou pro mě inspirací a hnacím motorem,abych se neustále zlepšovala.

TELEFON PRO OMLUVENÍ Z HODINY:
777 342 740

 

 Bc. VERONIKA GROSSOVÁ- 

TRENÉRKA balet, step,contemporary, pom pom tanec s třásní

Je mi 25 let a studuji na Univerzitě Karlově, obor Teritoriální studia. Tancuji již od šesti let a za tu dobu jsem měla možnost učit se mnoha různým tanečním stylům a dnes se řídím heslem, že čím více tanečních stylů člověk ovládá, tím lepším tanečníkem ve skutečnosti je. Právě tím je Taneční studio DANCE EB velikou výjimkou v oboru – každý zde může vyzkoušet několik tanečních stylů, od baletu, přes step a muzikál až ke street dance.

Tancovala jsem latinsko – americké tance v TK Fuego, prošla kurzem flamenca pod vedením Loly Karpenky, absolvovala jsem přípravku moderního tance ve Státní opeře v Praze a dále jsem pokračovala ve studiu moderních technik na konzervatoři Duncan Centre. Mám certifikát pro výuku fitbaletu, který spojuje základy klasické techniky s posilováním. O letních prázdninách jsem se zdokonalovala na soustředěních TŠ HES, naposledy v loňském roce, kdy byli mými lektory sólisté Národního Divadla - Alexander Katsapov, Nikol Márová a Michal Štípa.

Nyní jsem ve studiu lektorkou baletní a stepové přípravky. Tyto kurzy jsou určeny dětem ve věku 5-8 let a celý rok dáváme dohromady choreografii, která má za úkol děti pobavit, naučit nezbytné základy daného stylu, trénovat jejich paměť i koordinaci. Oba dva styly jsou velmi technicky náročné, a proto lekce prokládám zábavnými hrami a snažím se ke každému dítěti přistupovat individuálně, s ohledem na jeho talent a možnosti. Ráda tvořím choreografie na písničky, kterým děti rozumí a mohou díky tomu lépe následovat hudbu. Stepová přípravka tento rok na akademii předvedla vystoupení s názvem „Pozor, jdou k vám kuřátka“ a malé baletky si zatančily na jejich oblíbenou pohádku Angelina Ballerina.

Zároveň jsem jednou z trenérek pro nejstarší ročník TS DANCE EB. Zaměřujeme se na tvorbu vystoupení ve stylu taneční roztleskávačky, a o vystoupení na sportovních a kulturních akcích po celé ČR není nouze. Většina ze členek nejstaršího ročníku vyrostla na stylech jako je disco nebo r’n‘ b a proto máme v repertoáru také vystoupení v tomto duchu – oblíbenými čísly jsou např. Madonna nebo MJ. Dalšími žádanými choreografiemi jsou vystoupení muzikálová, která ráda vymýšlím a úspěch našeho Burlesque nebo Pomády mluví za vše. Tréninky nejstarších dívek jsou určeny pro všechny ve věku 15 – neomezeno, začínáme vždy rozcvičkou a posilováním a následně dáváme dohromady vystoupení dle požadavků klientů, kteří si nás zvou na akce.

  TELEFON PRO OMLUVENÍ Z HODINY : 732 100 038

 

TEREZA KOPECKÁ - 

TRENÉRKA klasický a jazzový step všech věkových kategorií 

Stepovat jsem začala v osmi letech pod vedením Zdeňka Pileckého v tanečním studiu Zig- Zag tap & swing a nikdy jsem nepřestala i přes to, že jsem zkusila všemožné taneční styly od baletu přes jazz dance, swing, salsu až po flamenco a street dance. Step je moje srdeční záležitost. Věnuji se mu téměř 20 let a za tu dobu jsem měla možnost setkat se s předními stepaři z celého světa a naučit se od nich jen to nejlepší. Strávila jsem několik měsíců v NYC v tanečním studiu Steps on Broadway, zúčastnila jsem se mnoha stepařských festivalů a workshopů po celém světě. Mezi mé nejoblíbenější lektory patří např. Michelle Dorance, Alan Onickel, Barbara Duffy nebo Sam Weber jehož techniku předávám dál svým studentům. Nejraději improvizuji s ostatními stepaři a muzikanty a proto jezdím na Tap Jams do Londýna, Madridu a New Yorku. Dva roky jsem studovala pedagogiku tance na konzervatoři TCP. Dnes své taneční zkušenosti předávám studentům již přes pět let. Věnuji se především výuce stepu pro děti. Kromě toho vyučuji i v pohybovém studiu AMU či vedu samostatné stepařské workshopy. 

 TELEFON PRO OMLUVENÍ Z HODINY : 775 340 248
 

IZABELA BEROUNSKÁ

TRENÉRKA disco dance

Je mi 18 let. Tanci se věnuji od svých šesti, kdy jsem nastoupila do ATS Domina a začala tam svou soutěžní disco dance kariéru. Ve velkých formacích jsme si vytančili tituly mistrů Prahy,Čech,České republiky,Mistrů Evropy a i titul ze všech nejvyšší a to Mistrů světa. Tančila jsem kromě velkých formací i sólo,duo a malou skupinu. Jelikož jsem protančila více jak polovinu svého života, rozhodla jsem se tanci věnovat i nadále a studuji taneční konzervatoř, kde se zaměřujeme na balet, moderní tanec a lidové tance.V Dance EB učím od září 2016 a vyučuji disco dance. Rozhodla jsem se zde působit jelikož ráda pracuji s dětmi, které milují tanec stejně tak jako já a ráda jim předávám všechny své zkušenosti.

 TELEFON PRO OMLUVENÍ Z HODINY : 721 378 865

 

TEREZA LÉDLOVÁ - 

ASISTENTKA TRENÉRA přípravka nejmenších a baby cheer

Je mi 18 let. Studuji na střední pedagogické škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Ve studiu Dance EB tancuji už 5 rokem a lektorkou přípravky jsem se stala před 4 lety. Miluju tanec a také děti. Spojitost těchto dvou milujících aktivit mě velmi naplňuje a nabíjí do dalších dní a dalších hodin tance. Mým cílem pro trénink přípravky je naučit děti milovat pohyb. Odměnou pak přirozený úsměv našich malých tanečnic a tanečníků při vystoupení.

 

DORKA SOLAŘOVÁ - 

ASISTENTKA TRENÉRA street dance

 Taneční styly kterým se věnuji: Hip hop, Dancehall, ladies hip hop, house dance.

S tancováním jsem se setkala už jako malá holka začínající s disco dance. Až po několika letech jsem začacala tancovat v taneční akademii BDS pod vedením Matěje Zvary. Nyní půspbím již pátým rokem v taneční škole B-original. Pravidelně navštěvuji workshopy a openclasy po Praze a celé republice včetně SDK europe. 

Taneční úspěchy:

Od roku 2011 sklizeno plno úspěchů v taneční soutěži CDO z toho nejúspěšnější jsou:

2013 – 2. místo MČR IDO HIP HOP formacec – postup na ME a MS (B-original)

2013 – účast na World hip hop dance Championchip v Kodaní

2014 – 2. místo Taneční skupina roku EDA SHOW HIP HOP – Opportunity (B-original)

2014 – 1. místo – MČR IDO HIP HOP formace (opportunity B-original) postup na ME A MS


 JANA JERIOVÁ- 

TRENÉRKA GYMNASTIKY

Více než 10 let jsem se věnovala tanci různých stylů, od latinsko-amerických tanců po modernější styl jako např. disco a hip-hop v dívčích formacích (v Dance EB - zde jsem také vypomáhala s vedením tanečních kroužků pro malé děti). 

Vždy mě velice bavila gymnastická akrobacie a díky studiu na Akademii tělesné výchovy a sportu jsem se více sblížila právě s gymnastikou. O pár let později jsem byla oslovena gymnastickým oddílem v Říčanech, zda bych jim vypomáhala s tréninky malých dětí. Absolvovala jsem trenérský kurz III. třídy sportovní gymnastiky ČGF a nyní se již v gymnastickém oddíle samostatně věnuji kurzům přípravky, rekreačních skupin a sportovní průpravy.

Vzdělání: Akademie tělesné výchovy a sportu – obor manažer sportu

Získané licence: sportovní masér, instruktor fitcentra, instruktor lyžování, trenér III. třídy sportovní gymnastiky ČGF 

 

KAROLÍNA HOLUBOVÁ A KRISTÝNA ŠIMŮNKOVÁ - 

ASISTENTKA TRENÉRA pom pom tanec s třásní kategorie děti

 

 


Aktuality

  SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU, JSME TAM STÁLE :) A BUĎ ÚSPĚŠNÝ S NÁMI !  

 

  • rozlučka se sezonou 27.6. od 17h na Marvánku
  • STEP CUP 2018 odkaz zde

 
Copyright © danceeb.cz 2010, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS